Ozone Uno 2011
« Terug naar zoekresultaten
| Vaarstijl: | Beginner/Allround |
|---|---|
| Bouwjaar: | 2011 |
| Merk: | Ozone |
| Maat: | 02.5m |
| Type: | SLE |
| Score: |
|
Kite
Kids en Trainer kite van 2,5m
Designers goals
Een tube kite maken voor scholen. Een oefen kite voor de eerste ontmoeting met kitesurfen. Een opblaasbare kite die geschikt en stabiel genoeg is voor het land en in het water zonder de karakteristieken en vaardigheden die bij een tube kite passen verloren gaan.
Voor kinderen een ideale kite om met het kitesurfen kennis te maken. Spelende wijs leren kitesurfen, ervaren wat en waar de power en depower van de tubekites zit. De safety's zijn precies hetzelfde als bij de grotere tube kites. Deze kite is 1,3 kg licht, kan op de standaard bar van Pappa. Door te spelen met de lijnlengtes kun je de kracht vergroten (+20m lijnen) of verkleinen (-20m lijnen)
De Uno is een school oefen kite en voor de families met kinderen die kennis willen maken met kitesurfen.
Movie met de ozone Uno als storm kite in de sneeuw
Details:
| Vaarstijl: | Beginner/Allround |
|---|---|
| Bouwjaar: | 2011 |
| Merk: | Ozone |
| Maat: | 02.5m |
| Type: | SLE |
| One pump: | Ja |
| Bridles: | Ja |
| Aantal struts: | 1 |
| Kleuren: | Divers |
| Bar lengtes: | 45cm-50cm-55cm |
| Lijn lengtes: | 9m-17m-20m-23m-26m |
| Bar: | 4 lijns |
| Depower: | Clamcleat |
| Safety: | Pull |
| Swivel: | Ja |
| Variabele barlengte: | Nee |
| Oh shit handles: | Nee |
Review deze Kite
Geef een score als je ervaringen hebt met deze kite.
Telstar Surf
Telstarsurf is een toonaangevende en grote kitesurfshop in het midden van Nederland bij kitespot Strand Horst. Behalve de grote kiteshop nabij het strand heeft het natuurlijk ook een uitgebreide online shop met alle kite topmerken en een eigen kitesurf





Er zijn 0 reacties op deze review: