Kitemobile, het startpunt voor kitesurfers

Airush Razor 2011

« Terug naar zoekresultaten
Vaarstijl: New school
Bouwjaar: 2011
Merk: Airush
Maat: 05m, 07m, 09m, 11m, 13m
Type: C-kite
Score:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(2 stemmen)

Kite

Freestyle C-kite met 5 lijnen

Designers Goals

De Razor is de unhooked freestyler!
In 2011 heeft Airush 10 kitemodellen. Van SLE opstap kites tot de high end freestyle kites. De Razor is de high end freestyle kite met een hoge performance in lift, draaisnelheid en voorwaartse snelheid.
De Razor is een 5 lijns C-shape kite die door zijn unhooked karakteristieken veel wakestyle performace levert maar ook voor de golven inzetbaar zal zijn.

Details:

Vaarstijl: New school
Bouwjaar: 2011
Merk: Airush
Maat: 05m, 07m, 09m, 11m, 13m
Type: C-kite
One pump: Ja
Bridles: Nee
Aantal struts: 5
Kleuren: Divers
Lijn lengtes: 9m-17m-20m-23m-26m
Bar lengtes: 45/55 cm - 55/65cm
Bar: 5 lijns
Depower: strap
Safety: Pull
Swivel: Ja
Variabele barlengte: Ja
Oh shit handles: Ja

Review deze Kite

Geef een score als je ervaringen hebt met deze kite.

Er zijn 0 reacties op deze review:

Laat jouw reactie achter:

Wil je reageren op een artikel? Laat een bericht achter, vergeet niet alle * verplichte velden in te voeren. Wij gebruiken jouw email adres niet voor verdere doeleinden.

  • (Wordt niet getoond op de website)

Funsport Makkum

Uw dealer voor de grootste merken zoals North, Naish, Airush en Cabrinha. Ook hebben wij een ruim aanbod in onze winkel in Makkum in Surf, Snow en Fashion.

Intersurf Sneek

Intersurf Sneek is de toonaangevende kitesurfshop in het noorden van Nederland dicht bij diversen kitespots workum, hindelopen, mirns, harlingen. Diversen bekende merken in kites ( North, Airush en div. andere merken), boards en accessoires in g