Kitemobile, het startpunt voor kitesurfers

Slingshot Rev 2008

« Terug naar zoekresultaten
Vaarstijl: Freeride
Bouwjaar: 2008
Merk: Slingshot
Maat: 05m, 07m, 09m, 11m, 13m, 15m
Type: SLE
Score:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(2 stemmen)

Kite

SLE allround/freeride kite

Designers goals

De Slingshot Rev komt dit jaar voor het eerst op de markt. Deze kite moet het verschil tussen de fuel en turbodiesel innemen. De SLE kite heeft een grote depower range van een bow kite maar de power van een C-kite. Een allrounder voor het grote publiek.

Details:

Vaarstijl: Freeride
Bouwjaar: 2008
Merk: Slingshot
Maat: 05m, 07m, 09m, 11m, 13m, 15m
Type: SLE
One pump: Ja
Bridles: Ja
Aantal struts: 5
Kleuren: Divers
Lijn lengtes: 25m
Bar lengtes: 43,2 cm - 50,8 cm - 58,4 cm
Bar: 4 en 5 lijns
Depower: Clamcleat
Safety: Pull
Swivel: Ja
Variabele barlengte: Nee
Oh shit handles: Ja

Review deze Kite

Geef een score als je ervaringen hebt met deze kite.

Er zijn 0 reacties op deze review:

Laat jouw reactie achter:

Wil je reageren op een artikel? Laat een bericht achter, vergeet niet alle * verplichte velden in te voeren. Wij gebruiken jouw email adres niet voor verdere doeleinden.

  • (Wordt niet getoond op de website)

Foreshore.nl

Onze kite sectie geeft je een breed aanbod aan kites, kiteboards en meer kitesurf artikelen.

Van Bellen Wind & Snow

Van Bellen Wind & Snow biedt u kitesurf materialen van de beste, grootste en bekendste merken zoals North, Cabrinha, RRD, Slingshot, Naish en Nobile.  Je kunt alles vinden in onze online shop en in onze shop in Willemstad.

Euro Funcenter

Eurofuncenter is 7 dagen geopend en heeft de grootste collectie kitesurf materialen van de grootste en bekendste merken. Shops aan het water met 'instant service'! Kom langs en test de kites gratis uit!