Kitemobile, het startpunt voor kitesurfers

RRD Obsession 2009

« Terug naar zoekresultaten
Vaarstijl: Freeride
Bouwjaar: 2009
Merk: RRD
Maat: 05m, 07m, 09m, 10.5m, 12m, 15m
Type: SLE
Score:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kite

SLE freeride kite

Designers goals

De Freeride SLE kite van RRD is van vorm veranderd. Voorheen was het de Type9 nu Obsession met een nieuwe shape. De grotere maten zijn sneller en de kleinere maten zijn langzamer geworden, unhooked heft hij meer performance gekregen. De draaisnelheid, stabiliteit en depower zijn verbeterd t.o.v. zijn voorganger.

Details:

Vaarstijl: Freeride
Bouwjaar: 2009
Merk: RRD
Maat: 05m, 07m, 09m, 10.5m, 12m, 15m
Type: SLE
One pump: Ja
Bridles: Ja
Aantal struts: 5
Kleuren: Divers
Lijn lengtes: 25m
Bar lengtes: afhankelijk van de kitemaat
Bar: 4 lijns
Depower: Clamcleat
Safety: Push
Swivel: Ja
Variabele barlengte: Nee
Oh shit handles: Ja

Review deze Kite

Geef een score als je ervaringen hebt met deze kite.

Er zijn 0 reacties op deze review:

Laat jouw reactie achter:

Wil je reageren op een artikel? Laat een bericht achter, vergeet niet alle * verplichte velden in te voeren. Wij gebruiken jouw email adres niet voor verdere doeleinden.

  • (Wordt niet getoond op de website)

Kiteshop Intofun

Kiteshop Intofun in Edam is de unieke pur sang kitesurfspecialist. Dus altijd goed advies en de aanbieding die bij jou het beste past. Verder het meest uitgebreide kite accessoire assortiment en alles ook online te verkrijgen op www.intofun.nl

Kater Funsport Alkmaar + Hippolytushoef

Kater Funsport biedt u kitesurf materialen van de beste, grootste en bekendste merken zoals Airush, Best, Brunotti, Cabrinha, Gaastra, Naish,Nobile, North en Rrd. Aspecten als kwaliteit en veiligheid hebben bij ons een hoge prioriteit.