Kitemobile, het startpunt voor kitesurfers

slingshot RPM 2009

« Terug naar zoekresultaten
Vaarstijl: Freeride
Bouwjaar: 2009
Merk: Slingshot
Maat: 06m, 08m, 10m, 12m, 14m
Type: SLE
Score:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(1 stemmen)

kite

De RPM is een echte hybride kite tussen C-shape en Bow models.

Designer Goals.

Met de RPM is een poging gedaan alle eigenschappen van een C-kite te behouden en daar de mogelijkheden van een hybride kite aan toe te voegen. Zo wilde Slingshot een kite met goede high en low end (rev2) en tegelijk de freestyle eigenschappen van de fuel goed naar voren laten komen.
De vele afstelmogelijkheden maakt deze hybride op wens meer een C- of een Bow kite. De bridles ondersteunen de kite bij volledig aantrekken of los laten van de bar. De kite moest breed inzetbaar worden maar uitblinken in de unhooked freestyle.

 

 

Details:

Vaarstijl: Freeride
Bouwjaar: 2009
Merk: Slingshot
Maat: 06m, 08m, 10m, 12m, 14m
Type: SLE
One pump: Ja
Bridles: Ja
Aantal struts: 3
Kleuren: Divers
Bar lengtes: 43,2 cm - 50,8 cm - 58,4 cm
Lijn lengtes: 23m
Bar: 4 lijns
Depower: Clamcleat
Safety: Pull
Swivel: Ja
Variabele barlengte: Ja
Oh shit handles: Ja

Review deze Kite

Geef een score als je ervaringen hebt met deze kite.

Er zijn 0 reacties op deze review:

Laat jouw reactie achter:

Wil je reageren op een artikel? Laat een bericht achter, vergeet niet alle * verplichte velden in te voeren. Wij gebruiken jouw email adres niet voor verdere doeleinden.

  • (Wordt niet getoond op de website)

KitePro.nl

KitePRO.nl is de snelst groeiende kitesurfshop van Nederland. Alle 2010 sets een jaar verzekerd tegen diefstal, schade en verlies.