F-one Bandit3 2010
« Terug naar zoekresultaten
| Vaarstijl: | Freeride |
|---|---|
| Bouwjaar: | 2010 |
| Merk: | F-one |
| Maat: | 05m, 06m, 07m, 08m, 09m, 10m, 11m, 13m, 15m |
| Type: | Delta |
| Score: |
|
Kite
4 lijns C-shaped delta kite
Designers Goals
Eenvoud en prestatie. Dit is de 3e Bandit uitgave van F-one en hij is ieder jaar nog te verbeteren. Lichter, directer stuurgedrag, geleidelijke drukopbouw, geschikt voor unhooked tricks. De bandit3 heeft een kortere briddle als zijn voorgangenrs en een aangepaste chicken loop.
Details:
| Vaarstijl: | Freeride |
|---|---|
| Bouwjaar: | 2010 |
| Merk: | F-one |
| Maat: | 05m, 06m, 07m, 08m, 09m, 10m, 11m, 13m, 15m |
| Type: | Delta |
| One pump: | Ja |
| Bridles: | Ja |
| Aantal struts: | 5 |
| Kleuren: | Divers |
| Lijn lengtes: | 24m |
| Bar lengtes: | 45cm |
| Bar: | 4 lijns |
| Depower: | Clamcleat |
| Safety: | Push |
| Swivel: | Ja |
| Variabele barlengte: | Nee |
| Oh shit handles: | Nee |
F-one3 7m
Test condities
wind: 6/7 bft 25/35 knopen
locatie: vlak water - zee
Conclusie
Deze vlieger is ontwikkeld als allround. Een vlieger die zowel goede punten krijgt in de wave als in de oldskool/freestyle. Kleine draaicirkel, vertrouwd aanvoelen en een goede lowend. Geschikt ook voor de jonge rijders wanneer ze en maatje kleiner kiezen. Zelfs de zwaardere rijders hadden tijdens de test in 30+, een sterke vlieger aan de 7m2. In de high end is die voor de wave te sterk. Pak dan ook een kleinere maat om relax de golven te kunnen pakken met genoeg druk. De 7m2 was goed te varen met 20 knopen strapless. Lekker speels, rustig en goed te positioneren tijdens het freeriden. Sturen van de vlieger is niet heel licht. Voor hoge snelheden zal hij ook zeker geschikt wezen. Een profiel dat goed op zijn plaats blijft staan en wanneer je wilt, goed power kan genereren. Door het diepe profiel is de kite ook goed open te zetten op het moment dat je totale depower wilt hebben.
F-one heeft met de Bandit Tres een toegankelijke vlieger weer neergezet. Die allround ingezet kan worden voor een brede doelgroep. Let wel op de maat keuze!
Beginners
Werking safety systeem (71 / 100)
Windrange (74 / 100)
Kite relaunch (76 / 100)
Totale depower (76 / 100)
Krachtopbouw in vluchtlijn (78 / 100)
Kite stabiliteit (89 / 100)
Oldskool
Lift (29 / 100)
High-end (36 / 100)
Zweeffase (76 / 100)
Low-end (83 / 100)
Wakestyle
Boost (kite in loop) (50 / 100)
Sweet spot (54 / 100)
Bar druk (59 / 100)
Pop (kite op eenzelfde positie) (77 / 100)
Unhooked (79 / 100)
Wave
Kite reactie op stuur actie (55 / 100)
Draaicirkel (55 / 100)
Feedback aan de rand v/h windvenster (73 / 100)
Kitereactie bij gebrek stuurlijn spanning (76 / 100)
Race
Kitepositie in het windvenster (28 / 100)
Hoogte lopen (76 / 100)
Acceleratie (85 / 100)
Maximum snelheid (92 / 100)
Review deze Kite
Geef een score als je ervaringen hebt met deze kite.
Intersurf Sneek
Intersurf Sneek is de toonaangevende kitesurfshop in het noorden van Nederland dicht bij diversen kitespots workum, hindelopen, mirns, harlingen. Diversen bekende merken in kites ( North, Airush en div. andere merken), boards en accessoires in g
Telstar Surf
Telstarsurf is een toonaangevende en grote kitesurfshop in het midden van Nederland bij kitespot Strand Horst. Behalve de grote kiteshop nabij het strand heeft het natuurlijk ook een uitgebreide online shop met alle kite topmerken en een eigen kitesurf





Er zijn 4 reacties op deze review:
De Bandit 1 was de eerste DELTA op de markt. De Bandit3 is nog steeds een Delta. Dus geen BOWkite. Top kite, al zeg ik het zelf.
Hoi Marco, we hebben het veranderd. Bedankt!
Dit is een kite die je altijd en overal uit de brand helpt!! Handig voor beginners en een echte uitdaging voorgevorde en/of zeer getalenteerde kiters. Makkelijk op te blazen en makkelijk te relaunchen. Kortom een geweldige delta c-shaped kite voor bijna alle windsnelheden' Super goede kite!!!
Ben zeer tevreden met mijn 9 m kite, denk dat de Bandit tres vanwege zijn windrange een goede aanvulling zou zijn op mijn 9 m van de eerste lichting!